Užsakykite 3D bei frezavimo paslaugas

Siųskite užklausas tiesiai iš paslaugų puslapio. Tereikia vieną kartą užsiregistruoti, ir ateityje užsteks prisijungti su savo duomenimis!

Daugiau apie 3D spausdinimą skaitykite čia.

Laboratorijoje teikiamos paslaugos

Protezų gamyba

Prodenta laboratorijoje gaminami įvairių rūšių išimami ir neišimami ant implantų tvirtinami dantų protezai. Laboratorijoje naudojama naujausia technika leidžia paslaugas atlikti profesionaliai, kokybiškai, išpildant sudėtingiausius klientų pageidavimus, o dirbanti komanda, kurią sudaro jauni specialistai, gali pasiūlyti novatoriškus sprendimus dantų protezavimo srityje.

Plačiau
Lazerinis 3D spausdinimas

Prodenta – pirmoji klinika Baltijos šalyse, pradėjusi naudoti „Sisma 3D Mysint dental“ spausdintuvą dantų protezavimo srityje. Greita ir kokybiška technologija „3D Laser Metal Fusion“ naudoja STL failus, kaip skaitmeninės informacijos ir energijos šaltinį. Didelio galingumo lazerinis spindulys realizuoja trijų matmenų metalinius objektus, metalo miltelius paskirstydamas plonu sluoksniu ir taip išgaudamas reikiamas formas.  

Plačiau
Frezavimas

Tiekiame kokybiškus gaminius, kurie yra išgaunami naujausiu frezavimui skirtu Sirona inLAB MC X5 įrenginiu, kuriuo galima apdoroti cirkonio oksidą, polimerus, kompozitus, vašką, stiklą ir hibridinę keramiką. Šis atviras 5 ašių frezavimo ir šlifavimo įrenginys buvo kuriamas siekiant patenkinti praktiškai visus dantų technikų laboratorijų CAD/CAM poreikius.Tai leidžia mūsų partneriams pasiūlyti aukštos kokybės gaminius ir platų paslaugų spektrą.

Plačiau
Susisiekite