Lazerinis 3D spausdinimas

Prodenta – pirmoji klinika Baltijos šalyse, pradėjusi naudoti „Sisma 3D Mysint dental“ spausdintuvą dantų protezavimo srityje. Greita ir kokybiška technologija „3D Laser Metal Fusion“ naudoja STL failus, kaip skaitmeninės informacijos ir energijos šaltinį. Didelio galingumo lazerinis spindulys realizuoja trijų matmenų metalinius objektus, metalo miltelius paskirstydamas plonu sluoksniu ir taip išgaudamas reikiamas formas.  

Lazerinis 3D spausdinimas

3D spausdinimo kainos (1vnt.)

Pavienis vainikėlis 8,6 Eur
Tiltas ant implantų 8,6 Eur
Sija ant implantų 8,6 Eur
Ortodontinė konstrukcija (1vnt.) 8,6 Eur
Lanko atraminė konstrukcija 79 Eur

Užsakymo forma

Naudotis užsakymo forma gali tik prisijungę varototjai. Prisijungti Esate naujas vartotojas? Registruotis

Naujasis „Sisma 3D Mysint dental“ įrenginys veikia lazerinio sulydymo principu. Pirmiausiai, kompiuterine programa sukuriamas trimatis būsimos detalės modelis – danties karkasas(STL failas). Vėliau įrenginyje metalo dulkės sulydomos  lazeriu, o detalė formuojama sluoksnis po sluoksnio, kol išgaunama forma ir norimos mechaninės savybės. Taip užtikrinamas greičiausias kelias nuo idėjos iki realaus daikto, nes gamybos procesas trunka vos keletą valandų. Nenaudojant papildomų įrankių gamybos procesui, galima pagaminti sudėtingiausių formų detales iš chromkobalto ar titano metalo miltų.

Šis įrenginys gali būti naudojamas pramonėje ir juvelyrikoje spausdinant tauriuosius metalus, o dantų technikos srityje naudojamas chromkobaltas arba titanas, nes dirbama azoto arba argono apsauginėje aplinkoje. Spausdintuvo jutikliai leidžia stebėti visus procesus, taigi gamybos eigą lengva sekti ir valdyti. Svarbu ir tai, kad detalės gali būti pagaminamos vientisos formos, be jokių jungimo siūlių.