Apie

„Prodenta“ klinikoje esanti laboratorija – inovatyviausia visose Baltijos šalyse. Čia naudojama speciali technika stomaprotektinėms konstrukcijoms gaminti yra vienintelė tokia pažangi technika ne tik Lietuvoje, bet ir artimiausiose kaimyninėse šalyse. Bendradarbiaujame su vienu geriausių implantų gamintoju „Straumann“, o klinikoje naudojame tik kokybiškas ir laiko patikrintas medžiagas. Mūsų klinikos tikslas – pasiūlyti savo klientams kokybiškas paslaugas, bei suteikti kuo platesnį jų spektrą, todėl visuomet stengiamės eiti kartu su naujovėmis ir technologijomis, užtikrinančiomis pacientams kokybiškas paslaugas ir patyrimus.

Klientai mumis pasitiki nes:

Moderniausia įranga Baltijos šalyse

Čia naudojama speciali technika stomaprotektinėms konstrukcijoms gaminti yra vienintelė tokia pažangi technika ne tik Lietuvoje, bet ir artimiausiose kaimyninėse šalyse.

3D spausdinimo technologija

Prodenta – pirmoji klinika Baltijos šalyse, pradėjusi naudoti „Sisma 3D Mysint dental“ spausdintuvą dantų protezavimo srityje.

Garantijos atliekamoms paslaugoms

Aukštos kokybės medžiagos ir įranga, naudojama gydymui, kompetetingi specialistai ir gydytojai, užtikrina paslaugas, kurios yra kokybiškos ir atitinkančios kiekvieno paciento poreikius.

Profesionalus personalas

„Prodenta“ klinikos kolektyvą sudaro jauni ir ambicingi specialistai, kurie išmano naujausias technologijas, jų veikimo principus ir gali pasiūlyti moderniausius gydymo sprendimus.

Mūsų specialistai

Jolanta Kačergytė

Dantų technikė

Justas Lapinskas

3D metalo spausdinimo specialistas

Tomas Budrys

Dantų technikas

Regimantas Kačergis

Dantų technikas

Ramūnas Rastapkevičius

3D metalo spausdinimo specialistas