Frezavimas

Tiekiame kokybiškus gaminius, kurie yra išgaunami naujausiu frezavimui skirtu Sirona inLAB MC X5 įrenginiu, kuriuo galima apdoroti cirkonio oksidą, polimerus, kompozitus, vašką, stiklą ir hibridinę keramiką. Šis atviras 5 ašių frezavimo ir šlifavimo įrenginys buvo kuriamas siekiant patenkinti praktiškai visus dantų technikų laboratorijų CAD/CAM poreikius.Tai leidžia mūsų partneriams pasiūlyti aukštos kokybės gaminius ir platų paslaugų spektrą.

Dantų protezai gali būti gaminami iš cirkonio oksido, tam naudojamojamos sudėtingos frezavimo mašinos, kurios išfrezuoja dantų protezus, kurie vėliau veikiami aukšta temperatūra tampa labai tvirti. Šių gaminių atsparumas lūžimui siekia iki 1500MPa taip pat jie bent tris kartus tvirtesni už kitus protezus. Gaminant protezus iš cirkonio oksido, jie gali būti padengiami ir skaidresne bei estetiškesne medžiaga, tokia kaip lauko špato ar stikro keramika, tačiau šiuo atveju protezai yra ne tokie patvarūs, kaip naudojant tik cirkonio oksidą.

Emax keramika – tai estetika ir tvirtumas viename, Ivoclar Vivadent patentuota ličio disilikato medžiaga. Ši keramika yra atspari lenkimui – 360-400MPa, natūraliai atrodanti, atkurianti natūralų danties grožį. Emax keramika taip pat pasižymi biosuderinamumu, kuomet protezas burnos ertmėje nesukelia jokių nepageidaujamų reakcijų, o tai reiškia, kad nešiojant šiuos protezus žmogus jaučiasi komfortiškai. Šios keramikos rūšies panaudojimas gana platus – gaminami laminatai, vainikėliai, įklotai, užklotai, vainikėliai ant dantų implantų. Tačiau medžiaga nėra tinkama sujungtoms konstrukcijoms ir tiltiniams protezams gaminti.

Frezavimo kainos (1vnt.)

Frezavimas

Cirkonio karkasas 26 Eur
Pilnas cirkonio karkasas 29 Eur
Pilnas cirkonio vainikėlis 3 sluoksnių katana 32 Eur
Emax vainikėlis 45 Eur
Plastmasinis 1 sluoksnio vainikėlis 15 Eur
Plastmasinis 3 sluoksnių vainikėlis 20 Eur
Frezuotas vaško vainikėlis 10 Eur

Susisiekime:

Naudotis užsakymo forma gali tik prisijungę varototjai. Prisijungti Esate naujas vartotojas? Registruotis