Dantų implantacija: ar verta baimintis?

2022.09.19

Dantų implantacija – vienas pažangiausių protezavimo būdų. Procedūros metu prarasto danties šaknį pakeičia mažas „varžtelis“, o ant jo tvirtinamas danties vainikėlis. Implantacija leidžia ne tik atkurti prarastą dantį ar dantis: šis gydymo metodas padeda išsaugoti ir šalia esančius! Procedūros metu nereikia šalinti, šlifuoti ar kitaip keisti gretimų dantų, tad savi išlieka nepaliesti, suteikdami maksimalų komfortą pacientui.

Nors implantuoti dantys atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs, tačiau žmonės, svarstantys apie šią procedūrą, vis dar patiria skausmo, implantų neprigijimo, estetikos („neatrodys kaip tikri“) baimes.

Ką žmogus jaučia atliekant dantų implantaciją?

Daugelis pacientų, mąstančių apie dantų implantaciją, mano, kad ji bus skausminga. Visgi, baimintis nėra ko: sriegiant implantus taikoma vietinė ar bendroji nejautra, kuri užtikrina, kad nebus patiriamas diskomfortas. Jei procedūros metu visgi imama jausti nepatogumus, svarbu apie tai informuoti gydytoją ar jo asistentą. Specialistai visuomet atsižvelgia į paciento poreikius ir stengiasi užtikrinti visapusišką komfortą.

Pasibaigus vizitui, suteikiama informacija apie savarankišką naujų implantų priežiūrą, leidžiančią išvengti nemalonių pojūčių ir namuose.

Kokia tikimybė, kad dantų implantai neprigis?

Maža! Dantų implantacija – tai itin inovatyvus, moksliškai pagrįstas bei patikrintas gydymo metodas. Implantų paviršius yra porėtas: dėl šios priežasties suaugimas su kaulu yra greitas ir tvirtas. Dar prieš implantacijos procedūrą specialistai įvertina paciento dantų bei burnos būklę ir pašalina problemas, kurios galėtų kenkti implantų prigijimui ar ilgaamžiškumui: tinkamas pasirengimas lemia aukštą prigijimo tikimybę.

Ar dantų implantai atrodys kaip natūralūs dantys?

Tikrai taip. Dažnas mano, kad implantuotus dantis galima plika akimi atskirti nuo tikrųjų. Tai nėra tiesa! Šiuolaikinės technologijos leidžia atkurti itin tikrovišką dantų išvaizdą: formą, tekstūrą, atspalvius. Naujieji dantys atrodo natūraliai ir estetiškai. O, svarbiausia, su jais galite laisvai valgyti, kalbėti ir plačiai šypsotis!

Dantų implantacija ypatingai tinka žmonėms, norintiems išties patogaus sprendimo, padėsiančio atstatyti prarastus dantis. Tai puiki alternatyva protezavimui, suteikianti itin natūraliai atrodančią, sveiką šypseną, atsparią net ir dantų ėduoniui. Svarbiausias kriterijus užtikrinant implantų ilgaamžiškumą ir burnos sveikatą yra tinkamos higienos namuose palaikymas ir reguliarus lankymasis pas specialistus.

 

Svarstančius apie galimas procedūras dantų atstatymui, raginame registruotis konsultacijai: jos metu suteiksime profesionalią informaciją apie gydymo galimybes ir eigą. Spauskite čia ir sužinokite daugiau apie procedūrą.

Telefono nr.:
+370 616 73666

El. paštas:
alytus@prodenta.lt