Paslaugos

Konsultacija

Stengdamiesi suteikti kokybiškas, jų lūkesčius atitinkančias paslaugas, visiems „Prodentoje“ besilankantiems pacientams prieš gydymą ar kitas procedūras skiriame išsamias konsultacijas.

Dantų gydymas ir plombavimas

Dantų plombavimas – odontologo kabinete dažniausiai atliekama gydomoji procedūra. Tai danties funkcijos ir estetikos atstatymas naudojant įvairias plombines medžiagas.

Chirurginis dantų gydymas

Burnos chirurgija – plati odontologijos sritis, apimanti ne tik dantų, bet ir liežuvio, burnos gleivinės, seilių liaukų, žandikaulių, sinusų patologijų ar navikų diagnostiką ir chirurginį gydymą.

Dantų implantacija

Dantų implantai yra vienas pažangiausių ir plačiausiai pasaulyje taikomų gydymo priemonių vieno ar kelių prarastų dantų atkūrimui. Implantai laiko vainikėlį ar tiltą taip, tarsi šaknis laikytų tikrą dantį.

Endodontinis gydymas

Endodontinis gydymas – dantų šaknų kanalų gydymas. Negydant šaknų kanalų, bakterijos, iš infekuotos pulpos per šaknies viršūnę gali patekti už šaknies ribų ir sukelti šalia esančių šaknies audinių uždegimą – periodontitą.

Profesionali burnos higiena ir dantų balinimas

Profesionalios burnos higienos procedūros metu pašalinamos ne tik minkštos bei kietos apnašos, dantų akmenys, taip pat jūsų dantims grąžinamas natūralus spindesys. Šios procedūros dėka panaikinamas blogas burnos kvapas, dantų jautrumas ir dantenų kraujavimas. Jeigu norite baltesnių dantų, klinikoje dirbantys specialistai, naudodami pažangias naujoves, pasiūlys saugių dantų balinimo būdų.

Kitos paslaugos

Siekiant savo vartotojams suteikti kokybišką ir visapusišką gydymo paslaugų spektrą, Prodenta klinikoje atliekamos ir kitos, odontologinio pobūdžio paslaugos: daromos rentgeno nuotraukos, nuimami antspaudai, dedamos kapos.