Dantų gydymas ir plombavimas

Dantų plombavimas – odontologo kabinete dažniausiai atliekama gydomoji procedūra. Tai danties funkcijos ir estetikos atstatymas naudojant įvairias plombines medžiagas. Dantys plombuojami siekiant išsaugoti jų kietuosius audinius ir neleisti mikroorganizmams patekti į danties vidines struktūras, kaulinį audinį. Taip pat plombavimu galima atkurti prarastą funkciją ir estetiką (estetinis plombavimas). Neplombuojant dantų susidaro sąlygos ėduoniui vystytis, dantys gali tapti jautrūs, imti skaudėti, nulūžti. Ilgainiui gali tekti dantį išrauti.
Paprastai tariant, tai skylučių (karieso, kitaip – ėduonies) gydymas išvalant jas grąžteliu ir užpildant jas plombine medžiaga

„Prodenta“ klinikoje dirbantys darbuotojai yra savo srities specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį. Mes siekiame savo pacientams suteikti kokybiškas ir jų poreikius atitinkančias paslaugas, todėl mūsų darbuotojai pasiruošę ne tik atlikti gydymo ar profilaktines procedūras, bet ir suteikti išsamias konsultacijas Jums rūpimais klausimais.

Registracija