Dantų balinimo procedūra su Philips ZOOM! sistema

2017.09.12

Naudodamiesi dantų balinimo paslaugomis, beveik visi pacientai nori nepavojingos ir efektyvios procedūros. Todėl šiandien mūsų klinika savo klientams siūlo procedūras Philips ZOOM! dantų balinimo sistema.

Dantų balinimas su Philips ZOOM! sistema – saugus ir efektyvus:

saugus, nes procedūrai pasiruošti nėra sunku. Gydytojas ją pradės apsaugodamas Jūsų dantenas ir lūpas. Dantų balinimas prasidės tuomet, kai ant jų bus užteptas specialus gelis ir dantys bus pradėti švitinti specialiai tam sukurta lempa. Pabaigoje, gydytojas pateps Jūsų dantis apsauginiu kremu su fluoru;

efektyvus, nes rezultatą galėsite pamatyti iš karto po atliktos procedūros. Jūsų dantys taps baltesni net iki 8 atspalvių! Gera žinia ta, jog po kelių dienų dantys gali dar labiau pabalti nei ką tik po dantų balinimo stomatologo kėdėje.

Veikimo principas

ZOOM! balinančio gelio sudedamoji dalis yra vandenilio peroksidas. Šviesa aktyvuoja vandenilio peroksidą, todėl jis įsiskverbia į danties audinius, taip juos išbalindamas. Jam skylant, deguonis patenka į danties emalį ir dentiną, taip nepažeisdamas danties struktūros.

Rezultatai  

Laikantis dantų priežiūros rekomendacijų po balinimo procedūros, Jūsų dantys visada išliks šviesesni nei buvo anksčiau. Jeigu norite visada nepriekaištingai atrodančių dantų, rekomenduojame juos valyti du kartus per dieną, naudoti tarpdančių siūlą bei šepetėlį, o taip pat retkarčiais naudoti Zoom! gelį, skirtą balinti namų sąlygomis. Tai profesionalūs produktai, sukurti specialiai tam, kad Jūsų dantys išliktų, kiek įmanoma baltesni. Šias priemones galite įsigyti tik pas profesionalų odontologą.

Šalutinis poveikis

Pastebėta, jog kai kuriems žmonėms po dantų balinimo procedūros atsiranda jautrumas šalčiui, tačiau tokie simptomai išnyksta 1-3 dienų bėgyje po dantų balinimo.

ZOOM! sistema – revoliucija dantų balinime! Greita, saugi ir efektyvi procedūra, kurios rezultatai matomi iškart. Tiems, kurie nenori gaišti daug laiko dantų balinimui ir nori rezultatą matyti, kuo greičiau.