3 svarbiausi dalykai, kuriuos turite žinoti apie „Straumann“ implantus

2017.11.17

Kalbant apie dantų protezavimą ir implantaciją, kiekvienas iš savo dantų gydytojo tikisi aukštos kokybės paslaugų. Protezai, implantai – ilgalaikės investicijos, reikalaujančios finansinių išlaidų, todėl kiekvienas pacientas nori būti užtikrintas, jog jos atsipirks. Tačiau, kaip užtikrinti kokybę implantams, kurie Jums bus įsriegti kelioms dešimtims metų? Atsakome – implantuojant ar protezuojant su „Straumann“,  abejoti dėl implantų patikimumo nereikės.

Kokybės lyderiai

„Straumann“ – lyderis implantų gamyboje visame pasaulyje. Daugiau nei 40 metų sėkmingų klinikinių tyrimų, nuolatinis technologijų tobulinimas, kokybė bei prieinamos kainos, daugiau nei 3000 tyrimų, patvirtinančių „Straumann“ implantų kokybę – tai faktoriai, leidžiantys šiam gamintojui būti pirmaujančiu vardu implantologijos srityje pasaulyje.

 

Garantija – visam gyvenimui

Visiems pacientams, pasirinkusiems „Straumann“ implantus yra suteikiama tarptautinė garantija, galiojanti visą gyvenimą. Šis implantų gamintojas savo atstovybių turi daugiau nei 70-yje pasaulio šalių, o tai reiškia, jog odontologą, dirbantį su šiais implantais, rasite bet kurioje valstybėje.  Prireikus implanto, jis Jums bus pristatytas nemokamai. Taip Jūsų gydytojas galės pasirūpinti Jūsų šypsena laiku ir kokybiškai!

 

Greitas prigijimas

„Straumann“ implantai – vieni iš geriausiai ir greičiausiai prigyjančių pasaulyje, kurių prigijimo procentas yra 98,4%. Tokie rodikliai buvo pasiekti kuomet gamyboje imtas naudoti patentuotas titano ir cirkonio lydinys – „Roxolid“. Daugumai pacientų prieš implantaciją reikalingos kaulo priauginimo procedūros, tačiau su „Roxolid“ lydiniu implantacijai galima naudoti vienu diametru mažesnius implantus. Tai reiškia, jog pacientas yra apsaugomas nuo papildomų invazinių procedūrų.

 

„Straumann“ – pasaulinis lyderis implantų gamyboje. Dėl savo kokybiškos produkcijos ir ilgametės patirties bei tyrimų savo srityje ši kompanija gali save vadinti implantologijos ekspertais. Kokybiškos paslaugos, teikiamos visame pasaulyje, bei laimingi pacientai yra kompanijos prioritetas. Rinktis „Straumann“ – verta!